Loader
Архива
-1
archive,category,category-13,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Архива

[vc_row css_animation="" row_type="row" use_row_as_full_screen_section="no" type="full_width" angled_section="no" text_align="left" background_image_as_pattern="without_pattern"][vc_column][vc_column_text] [ape-gallery 966] [/vc_column_text][vc_column_text]Работевме со проектот “Пријателска училница” на проблеми за психосоцијална помош на 50 ученици од различна националност од три основни училишта загрозени од воената состојба. Овој проект го започнавме во период на конфликтот во 2001, кога училиштата сеуште...