Loader
Контакт
424
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-424,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Контакт

Learn about our history and work

Јавете се или посетете не на:

  • Адреса: Тоде Думба 100/2-14 | 1300 Куманово, Република Македонија
  • Електронско сандаче: contact@doverba.org.mk
  • Веб: www.doverbaku.org.mk
  • Тел: 031 425 862 | +389 70 380 381

 


Нашите волонтери и членови на здружението се секогаш расположени да одговорат на вашите прашања…